Хмельничани стали переможцями конкурсу з історико-технічного стендового моделювання
Історико – технічне стендове моделювання – досить «молодий» вид технічної творчості і в усьому світі дедалі більше людей стають його справжніми прихильниками.Хмельничани стали переможцями конкурсу з історико-технічного стендового моделювання
Вихованці гуртка історико-технічного стендового моделювання Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва (керівники – Юрій Гаркавенко та Ігор Гончаренко) вибороли перше місце в обласному заочному конкурсі учнівської молоді з історико-технічного стендового моделювання, повідомляють на сайті міської ради.
Історико – технічне стендове моделювання – досить «молодий» вид технічної творчості і в усьому світі дедалі більше людей стають його справжніми прихильниками.
Учні гуртка працюють з нескладними пластиковими моделями-іграшками з готових наборів, поступово створюючи точні моделі-копії транспортної техніки. Усі стендові моделі-копії виготовляються з урахуванням дотримання копійності до історичного прототипу. Виготовлення таких моделей вимагає не лише певних навичок роботи із спеціальними матеріалами та інструментами, а й поглиблених знань з історії, вміння працювати з різними джерелами інформації, вести пошуково-дослідницьку роботу.
Гурток в Палаці творчості дітей та юнацтва працює з 2008 року.

Хмельничани стали переможцями конкурсу з історико-технічного стендового моделювання Хмельничани стали переможцями конкурсу з історико-технічного стендового моделювання

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього