Хмельничани стали переможцями всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги»
На сцені Національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької у місті Львові відбулося справжнє дійство – Гала-концерт переможців Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги».Хмельничани стали переможцями всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги»
На сцені Національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької у місті Львові відбулося справжнє дійство – Гала-концерт переможців Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги». Сцена театру зібрала кращих із кращих, хто своєю творчістю доносить до душі кожного з нас патріотичний дух та настрій. Учасниками фестивалю стали десятки тисяч молодих українців. «Сурми звитяги» запалили їхні серця невгасимою любов’ю до України. Пісні з репертуару фестивалю нині лунають на позиціях українських бійців у зоні АТО, повідомляють на сайті міської ради.

За підсумками журі були визначені кращі мистецькі колективи у таких номінаціях: «Вокальні ансамблі», «Хорові колективи», «Оркестри», «Сучасна хореографія», «Художнє читання» «Авторська поезія», «Літературно – музична композиція», «Живопис», «Листівка».

Серед численних талановитих учасників фестивалю з різних куточків України кращими стали і творчі колективи нашого міста, а саме: народний художній колектив України «Перлинки Поділля» і театр естрадної пісні «Злагода» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього