Хмельничани стовідсотково сплачують комунальні платежі
Упродовж січня–липня 2014 року населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 497,8 млн.грн. (103,7% нарахованих за цей період сум). Серед міст та районів області найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався в м.Славуті (116,6%), найнижчий – у Віньковецькому (97,7%) та Новоушицькому (99,2%) районах.Хмельничани стовідсотково сплачують комунальні платежі
Упродовж січня–липня 2014 року населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 497,8 млн.грн. (103,7% нарахованих за цей період сум). Серед міст та районів області найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався в м.Славуті (116,6%), найнижчий – у Віньковецькому (97,7%) та Новоушицькому (99,2%) районах.
Середні нарахування за житлово-комунальні послуги на одного власника особового рахунку в липні 2014 р. порівняно з відповідним періодом 2013 р. збільшились на 15,7% і з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт.год) становили 222,4 грн.
На кінець липня поточного року заборгованість населення за житлово-комунальні послуги становила 83,4 млн грн., що на 2,8% менше, ніж на початок місяця.
Середній термін заборгованості населення за всі послуги становив 1,2 місяця, в той же час у липні мали борг за 3 місяці та більше: за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 15,7% власників особових рахунків, вивезення побутових відходів – 14,1%, централізоване опалення та гаряче водопостачання – 13,9%, централізоване водопостачання та водовідведення – 10,1%, газопостачання – 3,9%.
Від’ємна величина заборгованості характеризує 100-відсоткову оплату нарахувань поточного періоду, часткового погашення боргу попередніх періодів та попередню оплату послуг.
У загальній сумі заборгованості не враховані дані заборгованості населення підприємствам-банкрутам (організаціям, установам) та підприємствам, які призупинили діяльність, уключаючи ті, на яких порушено справу про банкрутство. На кінець липня 201 4р. нараховувалось 37 таких підприємств. Загальна сума заборгованості населення області зазначеним підприємствам становила 1,6 млн грн.

Головне управління статистики
у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього