Хмельничани у Львові створювали живописну молитву
У Львові відбувся Міжнародний форум мистецької творчості «Золотий мольберт 2016»Хмельничани у Львові створювали живописну молитву
Задля творчого та духовного спілкування талановитих дітей з різних міст України у Львові та в Карпатах провели арт-класи та пленери. До мистецької акції долучилась і делегація Хмельниччини – учні та викладачі художнього відділення Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга». Понад 300 учасників створили розпис-молитву на святоюрському мурі у Львові. Це діти Львова, Дрогобича, Івано-Франківська, Сєверодонецька, Маріуполя, Слов’янська, Кальчика, Станиці Луганської, Запоріжжя, Черкас, Хмельницького, Києва, Рогатина, дві делегації з Білорусії (м. Барановичі та м. Вітебська).
Вони створили разом живописну молитву та понесли її духовну силу на пленери в Карпати, а звідти – до своїх домівок. Метою Міжнародного пленеру є прохання дітей зупинити безглузді війни в Україні та в усьому світі.
Учасники форуму «Золотий мольберт» побували в різних куточках Львова, познайомились з колоритом міста та надзвичайною архітектурою, зокрема відвідали Високий Замок, Львівський національний академічний театр опери та балету, Національний музей ім. А. Шептицького, Музей національної архітектури та побуту, відвідали Підгорецький, Олеський, Свіржський замки Львівської області, у Карпатах мали можливість побувати на вершині гори Захар Беркут, полонинах та водоспадах Кам’янки, Тустані та в багатьох мальовничих куточках.
Протягом наступного року конкурсні роботи будуть подорожувати містами учасників міжнародного пленеру. По поверненню робіт до Львова високоповажне журі визначить переможців Міжнародного конкурсу-пленеру \”Золотий мольберт 2016 \”, організатором виступив Благодійний фонд «Львівська Дитяча Галерея», повідомляють на сайті міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього