Хмельничани відзначили День Незалежності Польщі
Дві країни – любов одна. Хмельничани нещодавно відсвяткували День Незалежності Польщі. Щоправда, у сусідній країні це свято відзначають 11 листопада. На відміну від нашої держави, свою незалежність Польща виборола значно раніше, майже 100 років тому. Щороку 11 листопада Польща відзначає День своєї Незалежності. На відміну від України, свободуця держава виборола значно раніше, майже 100 років тому.Хмельничани відзначили День Незалежності Польщі
Дві країни – любов одна. Хмельничани нещодавно відсвяткували День Незалежності Польщі. Щоправда, у сусідній країні це свято відзначають 11 листопада. На відміну від нашої держави, свою незалежність Польща виборола значно раніше, майже 100 років тому. Щороку 11 листопада Польща відзначає День своєї Незалежності. На відміну від України, свободуця держава виборола значно раніше, майже 100 років тому.

Традиційно, хмельничани, що мають польське коріння, відзначають День Конституції та День Незалежності Польщі. Божена – одна з них. Батько у дівчинки – українець, а от мати – полька. Тому й дві країни вона любить як рідні. На святкуванні у красуні роль Польщі. Тим більше, дівчинка непогано знає історію цієї країни.

Наглядно історію Польщі намалювала Оксана Мергут. Втім, не олівцями, а за допомогою пісочної анімації. Звичайний пісок у руках майстрині перетворюється у живий.

У Терези також є польське коріння. Родом з сусідньої країни матуся дівчинки. Тереза неодноразово бувала у Польщі, тому й про українсько-польську дружбу говорить з особливим почуттям.

Про українсько-польську дружбу говорить і в обласній спілці поляків. Те, що Україна та Польща – братні країни, переконані стовідсотково. Адже ці держави мають багато спільних рис.

У цілому, на теренах нашої області проживає близько 50 тисяч краян, що мають польське коріння. То переважно такі осередки як Гречани, Шаровечка та Мацьківці. Попри святкування ці люди не забувають про ситуацію і в середині країни. Спілка поляків повсякчас допомагає нашим бійцям на сході, – повідомляє \”Ексклюзив\”.

Славута, Городок, Нетішин, а тепер і Хмельницький вже відзначили День Незалежності Польщі. Утім, на цьому святкування не завершуються. Такі заходи відбудуться і в інших містах нашого краю.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього