Хмельничани вибороли 2 золотих та 1 срібну медаль на чемпіонаті України
27 грудня відбулися фінальні двобої на Чемпіонаті України з боксу серед молоді.Хмельничани вибороли 2 золотих та 1 срібну медаль на чемпіонаті України
27 грудня відбулися фінальні двобої на Чемпіонаті України з боксу серед молоді. Наші хмельницькі боксери вибороли дві золотих та одну срібну медаль. Про це повідомляє прес-центр Хмельницької обласної федерації боксу.

Павло Гула (64 кг) впевнено переміг полтавчанина Агєєва (3: 0) і ставав Чемпіоном України! Цього року Паша був «бронзовим» призером Чемпіонату України, що проходив у м. Хмельницькому, був призером кількох міжнародних турнірів і ось – золота медаль Чемпіона України серед молоді. Гідне завершення спортивного року.

В’ячеслав Гаврилюк (+91) також впевнено виграє (3: 0) у львів’янина Грицива, чемпіона Європи серед юнаків 2013 р. та фіналіста Чемпіонату Європи серед юніорів 2015 р., і ставати Чемпіоном України! Головним досягненням молодого хмельницького спортсмена в 2015 р. – бронзова медаль Чемпіонату Європи серед молоді 1997-1998 рр р, що відбувався в м. Колобжег (Польща). Варта відзначити, що це була вже четверта медаль В’ячеслава на Чемпіонатах Європи! До цього було три «срібла»: 2 місце Чемпіонату Європи серед юнаків 2012 р., 2 місце Чемпіонату Європи серед юніорів 2013 р., 2 місце Чемпіонату Європи серед юніорів 2014 р. (усі – Анапа, Росія)! Бажаємо Славі нових досягнень в 2016 році!

На жаль, Павло Кузьменчук (60 кг.) поступився Петросяну (Полтавська обл.) і ставати «срібним» призером Чемпіонату України! Цього року Паша вже був «другим» на Чемпіонаті України серед молоді, що проходив у м. Хмельницькому, крім цього, був призером кількох міжнародних турнірів.

За підсумками чемпіонату збірна Хмельницької області, під керівництвом Захарова Анатолія Миколайовича, у медальному заліку розділила перше місце з командою Полтавської області. Медалі завоювали: дві золотих медалі – 64 кг Гула Павло та +91 кг Гаврилюк Вячаслав, й одну срібну – 60 кг Кузьменчук Павло, все – «Авангард» (м. Хмельницький). Вітаємо з відмінним результатом тренерів: Чумакова Анатолія Миколайовича та Андрія Анатолійовича, Барбака Григорія і Чорного Олександра! У році, що минає 2015 наша молодіжна збірна – найкраща на Україні. Ми двічі перемагали в командному заліку на Чемпіонатах України – у Хмельницькому і в Харкові, крім цього, а на Чемпіонаті Європи серед молоді в Польщі з чотирьох медалей, що завоювала українська збірна команда з боксу, – дві наші («срібло» – 81 кг Грекул Степан, «бронза» – +91 кг Гаврилюк В’ячеслав). Це дійсно гідне та славне завершення спортивного року!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього