Хмельничани вибороли три нагороди на чемпіонаті України з вільної боротьби
У Броварах завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед спортсменів віком до 23 років. В активі наших борців – одне “срібло” та дві “бронзи”.Хмельничани вибороли три нагороди на чемпіонаті України з вільної боротьби
У Броварах завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед спортсменів віком до 23 років. В активі наших борців – одне “срібло” та дві “бронзи”.

Найближчим до тріумфу був Андрій Власов, який змагався у ваговій категорії до 125 кілограмів. На шляху до фіналу хмельничанин переміг Дмитра Онатія з Києва та свого земляка Сергія Кречуна з однаковими рахунками 8:0. Проте у вирішальному поєдинку Андрій поступився харків\’янину Данилу Картавому (1:7) і у підсумку задовольнився другим місцем.

Сергій Кречун, який у півфіналі програв Андрію Власову, був вимушений боротися уже за бронзову нагороду, яку він виграв у Дмитра Онатія — 8:0.

Ще одною призеркою чемпіонату України стала хмельничанка Анна Томілова. Вона у поєдинку за третє місце у ваговій категорії до 69 кілограмів здолала Тетяну М\’якеньку з Донецька — 6:2.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього