Хмельничани виграли десять медалей на зимовому чемпіонаті України з велоспорту на треку
Усі вони належать дівочій половині команди. Загалом, на змаганнях у Львові нашу область представили 12 спортсменів – п’ятеро дівчат і семеро хлопців. Серед останніх найкращий результат показали юніори, вони стали п’ятими. Юнаки посіли сьоме місце.Хмельничани виграли десять медалей на зимовому чемпіонаті України з велоспорту на треку
Усі вони належать дівочій половині команди. Загалом, на змаганнях у Львові нашу область представили 12 спортсменів – п’ятеро дівчат і семеро хлопців. Серед останніх найкращий результат показали юніори, вони стали п’ятими. Юнаки посіли сьоме місце.

Золото в скарбничку команди принесла Ірина Лазурко. Вона стала першою в груповій гонці. Другими наші дівчата фінішували в командній гонці. Срібло області принесли Ірина та Вікторія Лазурко, Дарина Бєляк та Анастасія Калашнік. Ірина Лазурко й Анастасія Калашнік були другими й в командному спринті. Дарина Бєляк посіла третє місце в гонці з вибуттям. Ще дві бронзи виграла Ірина Лазурко. Дівчина стала третьою в індивідуальній велогонці – «скретч» і в гонці з поступовим прискоренням «кейрин». Тепер наші велосипедисти готуються до чергових змагань, найближчі з них заплановані на кінець березня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього