Хмельничани вимагають відкликати наш "Беркут" з КиєваУ Хмельницькому активісти Євромайдану пікетують обласне управління МВС України у Хмельницькій області з вимогою відкликати хмельницький “Беркут” з Києва.У Хмельницькому активісти Євромайдану пікетують обласне управління МВС України у Хмельницькій області з вимогою відкликати хмельницький “Беркут” з Києва.

Близько тисячі людей стоять біля обласного відділу міліції. Депутат Хмельницької міської ради від ВО “Свобода” Олександр Симчишин озвучив вимогу, щоб до людей вийшов начальник обласної міліції Сергій Шутяк.

Натомість з мітингувальниками поспілкувався начальник штабу УМВС в області, полковник міліції Віктор Семенюк.

“Наші бійці поїхали до Києва не по своїй волі. А тому відкликати хмельницьких “беркутівців” неможливо – рішення приймає виключно керівництво МВС України”, – наголосив міліціянт.

Пан Семенюк не зміг дати чіткої відповіді на запитання людей, на яких позиціях зараз у столиці стоять “беркутівці” Хмельницької області, чи є у них зброя.

Керівниця прес-служби обласної міліції Інна Проник відмовилася НГП озвучити точну кількість спецпідрозділу “Беркут”, який залучений з Хмельницької області і зіслалась, що це інформація для службового користування.

За матеріалами:“Незалежного громадського порталу”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього