Хмельничани  висловили підтримку мітингувальникам, які перебувають у епіцентрі подій в столиці (ВІДЕО)На майдані Незалежності зібралося близько тисячі хмельничан висловити обурення з приводу того, шо влада допустила смерть трьох людей у КиєвіНа майдані Незалежності зібралося близько тисячі хмельничан висловити обурення з приводу того, шо влада допустила смерть трьох людей у Києві.

– Ми повинні мобілізуватися. Ми перейшли вже рубікон. Вже не час проводити якісь мітинги, виступати, говорити про щось. Час діяти, їхати до Києва, захищати свою українську державу, матерів, дітей і майбутнє, – каже депутат міської ради, свободівець Олександр Симчишин. – Дії влади, коли вже почали вбивати людей бойовими набоями з використанням вогнепальної зброї, викликають адекватну реакцію людей. Тому зараз не час коментарів, а час дуже активних дій.
Хмельничани  висловили підтримку мітингувальникам, які перебувають у епіцентрі подій в столиці (ВІДЕО)Люди обурені. Вони пікетують облдержадміністрацію біля центрального входу. Частина людей побігла блокувати ворота з лівої сторони будівлі, через які також можуть виходити члени Партії регіонів. Депутат міської ради, свободівець Володимир Гончарук попросив людей не чіпати простих працівників адміністрації, які \”працюють за зарплату\”, а висловлювати своє обурення тільки \”регіоналам\”.

– Ми повинні збиратися. Але основне завдання чоловіків – це Київ. Там зараз вирішується доля. Їдемо туди – там вбивають українців. Не будемо стояти як «сусліки» – боротися будемо, – каже свободівець. – Міністерство оборони заявило, що не буде виводити війська проти українців, але там вже стоїть «Беркут», який вже вбиває людей. Багато людей сиділо в Інтернеті, постило і «лайкало».1 Все! Забули про Інтернет! Їдемо до Києва виборювати своє майбутнє.

Після мітингу на майдані Незалежності люди колоною вирушили вулицями міста, скандуючи \”Зека геть!\”, \”Слава нації!\”, \”Смерть ворогам!\”.

– Ми постійно відправляємо людей на Київ. Я навіть не можу сказати, скільки їх там зараз. Але знаю точно, що Жовтневий палац, де розміщуються люди від «Свободи», переповнений. Наразі я не маю інформації, чи є поранені серед хмельничан, які перебувають у Києві по лінії «Свободи», – каже Олександр Симчишин.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього