Хмельничани виявляють людяність по відношенню до собак– Громадська організація із захисту тварин «Врятуй життя» працює у місті з 2010 року. З того часу, окрім закордонної допомоги, ми почали отримувати набагато більше допомоги від хмельничан, – каже волонтер громадської організації захисту тварин «Врятуй життя» Олена Голубнича.Хмельничани виявляють людяність по відношенню до собак– Громадська організація із захисту тварин «Врятуй життя» працює у місті з 2010 року. З того часу, окрім закордонної допомоги, ми почали отримувати набагато більше допомоги від хмельничан, – каже волонтер громадської організації захисту тварин «Врятуй життя» Олена Голубнича.
Ми допомагаємо тваринам-інвалідам, які потрапили біду. Ми їх лікуємо, а потім відправляємо до Німеччини, де беруть таких тварин, залишаємо у притулку або випускаємо на місце, де її підібрали, а потім наглядаємо. Наразі стало дуже дорого вивозити тварин за кордон, оскільки подорожчало оформлення документів. Наші закордонні благодійники вже не в змозі оплатити це, але нам активно допомагають хмельничани.

Ми організували невеликий притулок для собак, де знаходиться 42 тварини. Минулого літа у однієї собаки вночі викололи обидва ока. Ми її взяли до притулку, але на той момент не було жодного вільного вольєра, щоб розмістити тварину. Ми звернулися до хмельничан, аби зібрати гроші на будівництва вольєра і зібрали 1,5 тисячі гривень за чотири дня. Цього вистачило для того, щоб зробити вольєр з дерев’яною підлогою. Таких вольєрів хмельничани допомогли нам робити ще декілька. Вони тепліші та зручніші, ніж ті з цементною підлогою, яік нам проспонсорувала німецька сторона.

У місті майже щодня собак збивають машини, їх труять. Найбільшою проблемою є те, що тварин нікуди завезти на період лікування та реабілітації. Дуже дорого обходиться таксі, адже власного транспорту у нас немає.

Щотижня для тварин ми купуємо до 80-ти кілограмів круп, до 20 кілограмів м’ясних продуктів. Щомісяця платимо зарплату робітнику притулку. Ці гроші ми – члени правління організації – даємо зі своєї кишені. Багато допомагають студенти. Наразі нам потрібна тирса, каструльки для води, лопати і віники.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього