Більшість жителів одномандатного округу № 188, до якого входять частина м. Хмельницький, а також Хмельницький та Волочиський райони,голосуватимуть за Сергія Лабазюка

Хмельничани визначилися зі своїм лідеромБільшість жителів одномандатного округу № 188, до якого входять частина м. Хмельницький, а також Хмельницький та Волочиський райони,голосуватимуть за Сергія Лабазюка

Хмельничани визначилися зі своїм лідером

Передвиборчі перегони добігають кінця. Залишилось трохи більше тижня до того дня, коли українці скажуть своє слово та оберуть тих, хто вартий їхньої довіри. Тих, хто буде представляти інтереси громад у новому парламенті.
Наразі кандидати проводять активні агітаційні кампанії. Проте наскільки вони ефективні – велике запитання. Адже більшість виборців вже визначилися та прийняли для себе чітке рішення. А отже імена лідерів передвиборчих перегонів відомі.
Так, за даними дослідницької компанії «Ю.С.С», яка проводила опитування на замовлення Агентства медіа моніто¬рингуз метою вивчення їхніх електо¬ральних настроїв у зв’язку з майбутніми позачерговими виборами до Верховної Ради України, жителі одномандатного виборчого округу № 188 у своїй більшості знають, за кого вони голосуватимуть.
Опитування проводилося в частині м. Хмельницького, яка входить до складу виборчого округу № 188, а також у Хмельницькому та Волочиському районах Хмельницької області. Всього в дослідженні прийняло участь 1200 респондентів віком від 18 років, які мають право голосу.
Результати дослідження показали, що серед жителів 188-го округу явним фаворитом виборчих перегонів є Сергій Лабазюк, який балотується як самовисуванець. За нього мають намір проголосувати 43,2% опитаних. Діючий нардеп від вказаного округу залишив далеко позаду своїх опонентів. Адже кандидат від партії «Блок Петра Порошенка» Віктор Коліщак, який знаходиться на другому місці за рівнем підтримки виборців, за даними компанії «Ю.С.С» набере лише 14,7% голосів.
Михайлу Дзісю (Радикальна партія Олега Ляшка) довіряють 5,7% опитаних, Дмитру Беспалову (партія «Народний фронт») – 4,8% опитаних, Слов’януВоронецькому (ВО «Батьківщина») – 2,9% опитаних. Інші кандидати, які беруть участь у виборах, мають підтримку менше 2% опитаних.
17,3% жителів виборчого округу № 188, які взяли участь в опитуванні, ще не визначилися, за кого вони проголосують, а 8,6% взагалі не збираються йти на вибори.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього