Хмельничани вірять, що і на їхній вулиці буде... асфальт
У Лезневому вже 12 років люди благають заасфальтувати дорогу, натомість комунальники їх прохання ігнорують.Хмельничани вірять, що і на їхній вулиці буде... асфальт
Дорожні проблеми у нашій країні для можновладців як кістка у горлі. Програмісти створюють онлайн-додатки, які фіксують жахливий стан доріг, між іншим, на Хмельниччині вони одні із найгірших. Чиновники ж відкладають вирішення проблеми у довгий ящик, а кошти, певно, на чорний день. Як приклад – вулиця Набережна. Тут вже 12 років люди благають заасфальтувати дорогу, натомість комунальники їх прохання ігнорують. Та все ж цього року дорогу таки засипали… щебнем.

У комунальників, виявляється, все зафіксовано: вулиці, які підлягають ремонту, взяті на список: є головні, є і другорядні. А голова самоврядування мікрорайону Лезнево розводить руками, мовляв, від нього нічого не залежить. І стандартно відповідає: \”Грошей немає\”.

Проте в обіцянках міська влада таки просунулась: мер зобов\’язується вирішити питання вже цього місяця!

Мешканці Лезнево все ж допускають можливість, що їх знову обдурять. Але вірити, що і на їхній вулиці все ж буде асфальт, не припиняють.

Подробиці – в сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього