Хмельничани вшанували пам'ять видатного українця та композитора
У Хмельницькому 3 квітня вшанували пам\’ять видатного українця та автора музики Державного Гімну України Михайла Вербицького.Хмельничани вшанували пам'ять видатного українця та композитора
У Хмельницькому 3 квітня вшанували пам’ять видатного українця та автора музики Державного Гімну України Михайла Вербицького. Концерт раніше анонсувала Подільська.info.
Концерт до 200-річчя від дня народження композитора, диригента та громадського діяча М. Вербицького та 150-тої річниці першого публічного виконання знаменитої мелодії «Ще не вмерла Україна» був представлений у Хмельницькій обласній філармонії. Організатори, а також директор філармонії та диригент концертної програми Олександр Драган прагнули показати слухачам «невідомого Вербицького». На вечорі звучали хорові та оркестрові твори М. Вербицького, а також фрагменти музики до театральної вистави «Верховинці», що отримали нове життя у редакції присутнього в залі відомого українського композитора, лауреата національної премії ім. Т. Шевченка, Віктора Камінського. Головною окрасою концерту стала кантата «Заповіт» М. Вербицького – один з перших зразків музичної шевченкіани у Галичині, масштабна епічна інтерпретація священних слів Національного Пророка.
У концерті взяли участь Академічний камерний хор «Чернівці» Чернівецької обласної філармонії під керівництвом Надії Селезньової, чоловіча група хору Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» та Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії. Солістами вечора виступили Заслужена артистка України Фатіма Чергіндзія, Віктор Гаврилюк, Максим Заводний та Лілія Холоменюк.
Концерт завершився потужним звучанням Національного Гімну України.
Хмельничани вшанували пам'ять видатного українця та композитора Хмельничани вшанували пам'ять видатного українця та композитора

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього