Хмельничани, які економили тепло, все одно отримали захмарні рахунки
Хмельничани з вулиці Панаса Мирного, 31, які намагалися в плюсову погоду на вулиці економити на опаленні, отримали космічні рахунки.Хмельничани, які економили тепло, все одно отримали захмарні рахунки
Хмельничани з вулиці Панаса Мирного, 31, які намагалися в плюсову погоду на вулиці економити на опаленні, все рівно отримали космічні рахунки.

Як стверджує хмельничанка Ірина, в її квартирі на першому поверсі тепліше, аніж 14 градусів, не буває. Утім щомісяця сплачує понад 200 гривень.

Мешканці розповідають, що свідомо вирішили економити тепло, коли надворі плюсова температура.

«Від ранку і до години п’ятої вечора тримали батареї холодними. Хотіли зекономити таким чином. Та в МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» нам все рівно порахували тепло по 8,93 за квадратний метр. За що? У нас же холодно було!», – обурюється мешканка Панаса Мирного, 31 Віра Олексіївна.

На прохання журналістів «Народного контролю» до будинку прийшов майстер котельні та зафіксував, що лічильник справний, а от систему будинку потрібно налагодити.

Зступник директора МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» Володимир Ковбасюк запевнив і мешканців, і журналістів, що перерахунок зроблять через два тижні, а внутрішньо будинкову систему налагодять наступного дня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього