Хмельничани з Парижу підтримали українських страйкарівСпочатку на площі Трокадеро, а потім і біля посольства України у Франції.

«Українська діаспора провела акції підтримки щодо підписання двосторонньої угоди з Європейським союзом про вільну торгівлю. На площі Трокадеро зібралося близько 300 мітингувальників – прийшли і студенти, і українці, які давно мешкають у Франції. Приємно, що нас підтримали і самі французи», – розповідає хмельничанка Марина Лєбедєва.Хмельничани з Парижу підтримали українських страйкарівСпочатку на площі Трокадеро, а потім і біля посольства України у Франції.

«Українська діаспора провела акції підтримки щодо підписання двосторонньої угоди з Європейським союзом про вільну торгівлю. На площі Трокадеро зібралося близько 300 мітингувальників – прийшли і студенти, і українці, які давно мешкають у Франції. Приємно, що нас підтримали і самі французи», – розповідає хмельничанка Марина Лєбедєва.
Посольство України у Франції ж проігнорувало своїх співвітчизників.

«Ані надзвичайний та повноважний посол України у Франції Олександр Купчишин, ані хтось інший з посольства не вийшли до людей. Представники посольства навіть попросили міліцію Парижу не дозволяти мітингувати перед самою будівлею. На противагу, надзвичайний та повноважний Посол України в Канаді Вадим Пристайко після мітингу в Оттаві зустрівся з мітингувальниками всередині Посольства і пообіцяв передати всі вимоги Президенту України», – додає Марина Лєбедєва.
«В зв’язку з останніми подіями щодо кривавого розгону Майдану у Києві «Беркутом» в Парижі планується проведення чергових страйків. Українська діаспора у Франції глибоко засуджує дії уряду та вимагає його негайної відставки. Ми солідарні з хмельничанами і просимо усіх полишити роботу на ці дні, вимагати від міської влади підтримати майдани і згуртувати земляків», – каже хмельничанка.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього