Хмельничани, за сухої спекотної погоди будьте надзвичайно обережні з вогнем
Увага!
Держекоінспекція попереджає про високий рівень пожежної небезпеки!
Хмельничани, за сухої спекотної погоди будьте надзвичайно обережні з вогнем
На значній території України, в тому числі і на Хмельниччині, рівень пожежної небезпеки найближчим часом сягне максимальних позначок.
Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області звертається до всіх мешканців Хмельниччини бути максимально обережними та не провокувати пожежі у лісі та екосистемах. За статистикою, однією з поширених причин виникнення природних пожеж є саме людський фактор. Тому, щоб уникнути випадкового загоряння лісу і розвитку стихійної пожежі в лісі, слід дотримуватися заходів безпеки та по-можливості утримуватися від відвідування лісів у ці дні.
Нагадуємо, що протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:
– розведення багаття у лісі та лісопосадках, крім тих, що пов’язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях;
– заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети;
– палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники, недопалки;
– залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;
– заправляти у лісі, лісопосадках паливні баки під час роботи двигуна;
– випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, сільськогосподарських угіддях, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу.
За сухої спекотної погоди будьте надзвичайно обережні з вогнем, бо найменша іскра може спричинити велику біду!
Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101» або на «Гарячу лінію» Держекоінспекції у Хмельницькій області за телефоном – (0382) 70-28-39 .
Давайте оберігати наше довкілля разом!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього