Хмельничани забезпечили 100% надходження ЄСВ
З початку 2015 року ДПІ у м. Хмельницькому забезпечено надходження по єдиному соціальному внеску в сумі понад 961 тисяч гривень, при доведеному завданні ДФС 912 тисяч гривень, виконання складає 105,4 відсотки.Хмельничани забезпечили 100% надходження ЄСВ
З початку 2015 року ДПІ у м. Хмельницькому забезпечено надходження по єдиному соціальному внеску в сумі понад 961 тисяч гривень, при доведеному завданні ДФС 912 тисяч гривень, виконання складає 105,4 відсотки.

“На сьогодні одним з пріоритетних векторів нашої роботи є забезпечення стабільного надходження єдиного соціального внеску, від якого безпосередньо залежить фінансування соціальної сфери міста. В цьому питанні наші зусилля спрямовані за двома основними напрямами – виявлення та ліквідація тіньових схем мінімізаторів та вдосконалення сервісного обслуговування платників. Варто зауважити, що результати надходжень єдиного соціального внеску свідчать про вжиття комплексу організаційних та практичних заходів, які були спрямовані на підтримку платників єдиного внеску і створення умов для зручності для здійснення цього платежу”, – зазначила заступник начальника ДПІ у м.Хмельницькому Тетяна Процюк .

На тлі поширення електронних сервісів зростає число тих, хто подає звітність з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування через мережу Інтернет. Наразі 81 відсоток платників ЄСВ користуються «електронкою».

Отримати консультації з питань застосування законодавств по ЄСВ можна у Центрі обслуговування платників податків при ДПІ у м. Хмельницькому та за телефонами 70-17-26, 70-17-93. Також платники можуть скористатись Загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом ДФС, який знаходиться за адресою sfs.gov.ua.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього