Хмельничани збільшили свою експортну активність
Протягом І-го півріччя 2015 року Хмельницькою митницею ДФС до державного бюджету України перераховано 664 мільйони гривень митних платежів, що складає 108,1 відсотка до індикативного показника.Хмельничани збільшили свою експортну активність
Протягом І-го півріччя 2015 року Хмельницькою митницею ДФС до державного бюджету України перераховано 664 мільйони гривень митних платежів, що складає 108,1 відсотка до індикативного показника.

Порівняно з аналогічним періодом 2014 року надходження до державного бюджету збільшились на 18,3 відсотка, або на 102,5 мільйона гривень.
У січні-червні поточного року на митниці Хмельниччини міжнародні торговельні операції здійснювали 413 суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, що на 15 суб’єктів більше, ніж торік.

Зокрема, протягом вказаного періоду інспекторами відомства оформлено 11 866 митних декларацій, з яких 97,4 відсотка подано в електронному виді. При цьому середній час митного оформлення однієї митної декларації у січні – травні 2015 року склав 1 год. 14 хв.: однієї імпортної декларації – 1 год. 27 хв., однієї експортної – 1 год. 5 хв.

Загалом працівниками митниці оформлено 314 тисяч тонн різноманітних вантажів вартістю понад 4 мільярди гривень.

При цьому, обсяги експортних операцій склали 224 тисячі тонн на загальну суму майже 2 мільярди гривень, що на 16 відсотків більше, ніж в аналогічному періоді 2014 року. Здебільшого підприємці вивозили за кордон трансформатори, санітарно-технічні вироби; котли сталеві водогрійні; набори меблів дерев’яних; пакети з поліетилентерефталату; лічильники подачі газу, килимові вироби. Найбільшими споживачами продукції з Хмельниччини були Польща, Німеччина, Латвія та Ірак.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього