Хмельницький обласний благодійний фонд “Центр Добриня” спільно з Хмельницькою міською першою аптекою № 1 декілька днів тому започаткували акцію збору медичних препаратів для наших військовослужбовців.
Хмельничани зібрали медикаменти для наших військовихХмельницький обласний благодійний фонд “Центр Добриня” спільно з Хмельницькою міською першою аптекою № 1 декілька днів тому започаткували акцію збору медичних препаратів для наших військовослужбовців.
Хмельничани зібрали медикаменти для наших військових

У Аптеці №1 було розміщено кошик для збору ліків, куди в будь-який час усі бажаючі долучитися до акції могли покласти будь-яку допомогу, пов\’язану з медициною. Лише за перші два дні хмельничани принесли стільки ліків та предметів особистої гігієни, що вони ледь умістилися у шість величезних коробок. При цьому, поруч із недорогими препаратами — протизастудними, противірусними, жарознижувальними, антисептиками — люди купували дорогі гемостатичні губки, які, зазвичай, застосовують при важких пораненнях. Всі зібрані медикаменти були передані батальйону територіальної оборони Хмельницької області, який 1 липня відправився у зону АТО.

“Акція по збору ліків проходитиме на постійній основі, тому долучитися до неї можна і нині, – каже куратор Володимир Витишин. – Чим допомогти армії — запитуйте на касах у Аптеці №1. Вам нададуть консультацію, що краще придбати в межах суми, яку ви можете пожертвувати на допомогу військовослужбовцям. Наразі ми формуємо індивідуальні аптечки бійця. Сподіваємося, що згодом до акції приєднаються й інші аптеки, але на сьогоднішній день медикаменти для військових можна передати тільки в першій аптеці по вулиці Кам\’янецькій”.
Хмельничани зібрали медикаменти для наших військових

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього