Хмельничани збунтувалися проти вибіркового ремонту доріг
Капітальне будівництво ведеться біля будинку депутата міськради.Хмельничани збунтувалися проти вибіркового ремонту доріг
Один мільйон чотириста гривень. Стільки вартує дорога, яку облаштовують за кошти міста у мікрорайоні №5. Капітальне будівництво ведеться біля будинку депутата міськради. Мешканці сусідньої вулиці, які стелили асфальт за свої гроші – здійняли бунт.

Вулиця Окінського, Катіонівський масив. Цю дорогу ще п’ять років тому постелили місцеві жителі за власний кошт. У міської влади, розповідають, грошей було катма. Тому звернулися до мешканців сусідніх вулиць, щоб разом облаштувати шлях. Там лише розвели руками. Тоді, жителі Окінського по крихтам зібрали потрібну суму і асфальт, врешті, поклали. Натомість виїзд на Хмельницький, що проходить крізь тамтешню дорогу, закрили бетонними плитами.

Донедавна ці бетонні перешкоди ніхто не рухав. Утім мешканець того ж Катіонівського масиву, він же депутат міської ради, вирішив плити демонтувати. Озброївшись дозволом начальника ЖКГ, виїзну дорогу – відкрив. Таким чином, каже, люди зможуть дістатися траси, бо через будівництво на сусідній вулиці – Кленовій – іншого проїзду немає.

Ділити з кимось дорогу, яку постелили за свої ж гривні – жителі Окінського не хочуть. Відстояти свою позицію прийшли до помешкання депутата. І, м’яко кажучи, здивувалися. Шлях там стелять за кошти держави і, кажуть, лише до будинка Володимира Ясенка. До речі, згідно декларації Володимира Ясенка, цього будинку у нього взагалі немає. Офіційно він безхатченко і один з найбідніших депутатів міської ради.

Цей шмат дороги обійдеться місту в кругленьку суму. До тепер, за словами Ясенка, грошей на будівництво не було. Хоча покласти тут асфальт місцеві жителі прохали ще 2 роки тому.

У міськвиконкомі слова депутата підтверджують. Кажуть роботи були заплановані давно і будинок депутата тут ні до чого.

Подробиці – у сюжеті каналу Ексклюзив.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього