Хмельничани здобули перемогу на всеукраїнських змаганнях з карате
У Кам’янці-Подільському побували кумітисти з різних областей УкраїниХмельничани здобули перемогу на всеукраїнських змаганнях з карате
У місті відбувся перший всеукраїнський Кубок з традиційного карате в командних поєдинках. Дебютні змагання зібрали близько сотні учасників, молодшому з яких було 10 років. Переможців обирали в п’яти вікових групах.
Особливість Кубка полягала в тому, що він відбувався за коловою системою. Це означало, що після поразки каратисти не вибували зі змагань, а продовжували боротьбу за медалі. До слова, якщо в групі було п’ять команд, то кожна з них виходила на татамі чотири рази. Найкращі зі збірних, а їх визначали за кількістю залікових балів, потрапляли до фіналу. Таку систему проведення українські кумітисти запозичили від іноземних колег.
«Наші колеги з Польщі вже кілька років проводять змагання за подібною формулою, – розповідає заслужений тренер України з традиційного карате, хмельничанин Володимир Пуча. – У першу чергу, це гарна практика. Для нас це також був один із етапів підготовки до чемпіонату світу. Він відбудеться восени в Кракові».
У старшій групі призовий кубок здобули хмельничани. У молодшій категорії наші каратисти посіли перше й друге місця. У віковій групі «12-13 років» подільські команди піднялися на першу й на третю сходинки п’єдесталу. Також на рахунку наших каратистів є ще дві срібні нагороди.
Кубок України з традиційного карате організатори планують зробити міжнародним. Попередньо, згоду на участь у ньому вже дали спортсмени з Литви, Чехії та Польщі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього