“Представниця книги “Національний Реєстр Рекордів України” зафіксувала запуск 18 тисяч 100 небесних ліхтариків. На сьогодні це кращий рекорд у світі
Хмельничани здійснили наймасовіший запуск небесних ліхтариків у світіХмельничани здійснили наймасовіший запуск небесних ліхтариків у світі
У День міста хмельничани запустили у небо кілька тисяч китайських ліхтариків.
Таким чином хмельничани здійснили наймасовіший запуск небесних ліхтариків в Україні. Це підтвердили представники Національного реєстру рекордів, які були присутні на святі.

Нагадаємо, що запуск ліхтариків, на меті якого було показати прагнення хмельничан до миру, організувала громадська організація «Перший соціальний фонд», а спонсорували хмельницькі підприємці.

Хмельницький побив рекорд Таїланду із запуску небесних ліхтарів, про це повідомив організатор акції і президент Хмельницької благодійної організації “Перший соціальний фонд” Олег Федаш, пише НГП.
“Представниця книги “Національний Реєстр Рекордів України” зафіксувала запуск 18 тисяч 100 небесних ліхтариків. На сьогодні це кращий рекорд у світі. До речі, ми подаємо цей рекорд до Кники світових рекордків Гіннеса”, – заявив пан Федаш.
За його словами, останній рекорд у 2013 році із запуску небесних ліхтарів був встановлений у Таїланді – 14 тисяч ліхтариків.
Організатор додав, що участь в цій акції миру взяли близько 16 тисяч хмельничан, з них – 500 курсантів прикордонної академії.


Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього