Хмельничани зіграють за збірну України
Головний тренер футзальної збірної України Олександр Косенко оголосив склад команди, який готуватиметься до контрольних матчів проти збірної Чехії.Хмельничани зіграють за збірну України
Головний тренер футзальної збірної України Олександр Косенко оголосив склад команди, який готуватиметься до контрольних матчів проти збірної Чехії.

Уже традиційно до лав головної команди країни викликали «спортлідерівця» Олексія Фетька. Проте Олександр Косенко не став обмежуватися лише 21-м номер хмельницького «Спортлідера+». Отримав змогу дебютувати за головну футзальну команду країни ще один гравець хмельничан – Дмитро Калуков, у якого лише у цьому сезоні на рахунку 16 голів у 14 матчах.

Склад збірної України: Євген Іваняк, Дмитро Литвиненко, Микола Білоцерківець, Дмитро Сорокін, Денис Овсянніков, Дмитро Шамлі, Євген Рогачов, Дмитро Бондар (усі з харківського «Локомотива»), Олексій Фетько та Дмитро Калуков (обоє з хмельницького «Спортлідер+»), Євген Валенко («Фенер», Азербайджан) Роман Кордоба («Енергія», Львів), Петро Шотурма («КПРФ», Росія) та Віталій Дзюба («ЛТК», Луганськ).
Хмельничани зіграють за збірну України
Збірна України збереться разом 5 лютого у Львові, де й буде готуватися до битв 9 та 10 лютого з одинадцятою командою у світовому рейтингу ФІФА.
Голова обласної ради, почесний президент хмельницького «Спортлідера+» Іван Гончар відзначає високу підготовку хмельницької футзальної команди, професійні гравці якої періодично запрошуються до збірної України. «Переконаний, що виховання молодої, спортивної, патріотичної молоді – одна з основ оновлення нашої держави», – резюмує Іван Ярославович.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього