Хмельничани змагались за Кубок України з картингу серед учнівської молоді
з 1 по 3 липня цього року на оновленій трасі картодрому в місті Тернополі були проведені змагання на Кубок України з картингу серед учнівської молоді.Хмельничани змагались за Кубок України з картингу серед учнівської молоді
З метою розвитку спортивно-технічних видів спорту, як ефективного засобу підвищення ролі науково-технічної творчості у всебічному гармонійному розвитку особистості з 1 по 3 липня цього року на оновленій трасі картодрому в місті Тернополі були проведені змагання на Кубок України з картингу серед учнівської молоді.
У змаганнях взяли участь 127 спортсменів (11 команд) з позашкільних навчальних закладів України: Волинської, Закарпатської, Київської, Львівської, Тернопільської (3 команди), Чернівецької, Чернігівської (2 команди) та Хмельницької областей.
Змагання проводилися у шести класах картів: «ПІОНЕР – Б», «ПІОНЕР – Н», «Популярний – юнаки», «Популярний», «Піонер – Н міні», «КАДЕТ».
Командні та особисті результати визначались у двох заліках: зі швидкісного маневрування та шосейно-кільцевих перегонів.
Хмельничани змагались за Кубок України з картингу серед учнівської молоді
До складу збірної Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, під керівництвом керівника команди Григорія Брамніка, увійшли вихованці міст Хмельницького, Кам\’янець-Подільського та Красилова.
В особистому заліку виборов для команди золоту медаль в класі картів «ПІОНЕР-Н» Даніїл Кукурузов, учень 4-го класу Кам’янець-Подільського НВК №16 та срібну медаль в класі картів «КАДЕТ» здобув Владислав Сарапук, учень7 класу Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня».
В командному заліку судді змагань визначили переможців. Так, 1-ше місце посіла команда Волинської області, 2 місце – у команди Чернівецької області, а команда Хмельницької області – на почесному 3 місці, повідомляє сайт Хмельницької обласної ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього