Хмельничани зможуть побачити "Місяць у крові"
Раннім суботнім ранком, Земля рухатиметься між Місяцем та Сонцем, показавши землянам одне із найкоротших місячних затемнень в новітній історії.
Подія, що триватиме лише до 5-ти хвилин, буде найбільш примітною для мешканців Австралії та Східної Азії в ніч на суботу, пише The Independent.Хмельничани зможуть побачити "Місяць у крові"
Раннім суботнім ранком, Земля рухатиметься між Місяцем та Сонцем, показавши землянам одне із найкоротших місячних затемнень в новітній історії.
Подія, що триватиме лише до 5-ти хвилин, буде найбільш примітною для мешканців Австралії та Східної Азії в ніч на суботу, пише The Independent.

Схід Америки також матиме шанс побачити його.

Дане затемнення є третім серед тетради місячних затемнень, що складається з чотирьох серій, які розпочалися у квітні минулого року і завершаться у вересні.

Дехто вважає природне явище глибоко символічним напередодні Великодня. На їхню думку тетрада може бути знаком від Бога та може вказувати на початок Великого суду.

Більшість людей помітить затемнення, коли Місяць стане глибокого червоного кольору. Його іноді називають \”Місяць у крові\”. Почервонніня буде найбільш помітним у нижній частині Місяця, що буде ближче всього до тіні, яка утворюється від Землі.
Подія розпочнеться о 3.16 ранку за тихоокеанським часом суботнього ранку, або о 20.16 за київським у п\’ятницю ввечері. Воно триватиме протягом години і 45 хвилин. Пряму трансляцію можна будет подивитися на сайті NASA.

Нещодавно європейці стали свідками 61-ого сонячного затемнення сто двадцятого Саросу. Зона найкращої його видимості потрапила в приполярні і середні широти північної півкулі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього