Хмельничани зустріли демобілізованих «кіборгів»
Цими вихідними хмельницький Майдан незалежності перетворився на осередок патріотизмуХмельничани зустріли демобілізованих «кіборгів»
Цими вихідними хмельницький Майдан незалежності перетворився на осередок патріотизму. У суботу городяни із квітами, прапорами та під вигуки «Слава Героям» зустрічали 39 бійців 90 окремого аеромобільного батальйону, які після демобілізовані повернулись додому. Хлопці проходили службу в найгарячіших точках зони АТО. Більшість із них охороняли Донецький аеропорт, який став уособленням незламності духу та патріотизму наших військових. Серед 13 бійців, котрі останніми залишали стіни летовища було 3 подолян, які цього дня повернулися на рідну Хмельниччину, повідомляють на сайті міської ради.

Бійців вітали перші особи краю, міські депутати, волонтери та художні колективи міста. У вітальному слові депутат міської ради Юрій Коновалов зазначив, що наш краю може пишатися нашими військовими патріотами, які на сході країни самовіддано захищають мир і єдність України.

Хмельничани зустріли демобілізованих «кіборгів» Хмельничани зустріли демобілізованих «кіборгів»

Також військові вшанували пам\’ять полеглих на полях бою побратимів хвилиною мовчання та покладанням квітів до дошки пам’яті Героїв Небесної сотні та загиблих учасників антитерористичної операції.
Хлопці подякували усім, хто допомагав вистояти: рідним та близьким, волонтерам та небайдужим людям. На згадку військові подарували меценатам прапори із подяками, побажаннями та пам’ятними написами.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього