Хмельничанин Антон Райчук - серед кращих на чемпіонаті по спортивному програмуванню
На фіналі чемпіонату в Берліні Україну представляли три програміста. Один з них – Антон Райчук з Хмельницького увійшов в десятку найсильніших. Антон живе в Цюріху і працює в Google, він бронзовий призер чемпіонатів ACM ICPC-2012 і TopCoder Open-2012.Хмельничанин Антон Райчук - серед кращих на чемпіонаті по спортивному програмуванню
На фіналі чемпіонату в Берліні Україну представляли три програміста. Один з них – Антон Райчук з Хмельницького увійшов в десятку найсильніших. Антон живе в Цюріху і працює в Google, він бронзовий призер чемпіонатів ACM ICPC-2012 і TopCoder Open-2012.
З майже 4000 учасників змагання в фінал вийшли 25 програмістів з Білорусі, Казахстану, Китаю, Польщі, Росії, США, Тайваню, України та Японії. Крім Антона Райчука, з українців в чемпіонаті брали участь харків\’яни Дмитро Джулгаков (живе в Сан-Франциско і працює в Facebook) та Дмитро Соболєв (випускник ХНУ імені Каразіна), вони зайняли 12 і 18 місця відповідно.
Переможцем став Геннадій Короткевич з Білорусі, на другому місці – Хосака Кацукіро (Токійський університет), замкнув трійку лідерів Ван Ціньші з китайського університету Циньхуа.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту