Хмельничанин боротиметься за звання кращого спортсмена
16 січня 2016 року на НСК «Олімпійському» відбудеться ІІ всеукраїнська церемонія серед спортсменів віком до 19 років Junior Sports Awards, мета якого підтримати юніорів на шляху підкорення Олімпа.Хмельничанин боротиметься за звання кращого спортсмена
16 січня 2016 року на НСК «Олімпійському» відбудеться ІІ всеукраїнська церемонія серед спортсменів віком до 19 років Junior Sports Awards, мета якого підтримати юніорів на шляху підкорення Олімпа.

Протягом року Оргкомітет премії слідкував за виступами українських юніорів, після чого було оприлюднено топ-50 юних спортсменів, які і боротимуться за звання кращих у 7 номінаціях.

Серед усіх номінантів бронзовий призер чемпіонату світу та чемпіон Європи серед юніорів Аркадій Карцан. Крім хмельницького боксера в номінації – переможець І Європейськиї ігр Андрій Хлопцов, чемпіон світу з греко-римської боротьми Дмитро Кіяшок, чемпіон Європи з веслування на байдарці Олег Кухарик та чемпіон світу з важкої атлетики Ігор Обухов.

Хто стане кращим спортсменом, спортсменкою, командою, тренером, «Сенсацією року», «Досягненням року», «Сподіванням України», «За волю до перемоги» визначать спортивні журналісти вже в грудні, але інтригу триматимуть до самої церемонії.

Але до думки прихильників українського спорту також організатори обіцяють прислухатися. За результатами інтернет-голосування «#likejunior» буде визнано українського улюбленця.
Усі номінації можливо подивитися на офіціному сайті церемонії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього