На рахунку нашої національної команди – чотири медалі континентальної першості.
Хмельничанин Дмитро Янчук  здобув золото чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каноеХмельничанин Дмитро Янчук  здобув золото чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное
На рахунку нашої національної команди – чотири медалі континентальної першості.

У чеському місті Рачице Чехія завершилися змагання першого фінального дня чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное, де збірна України завоювала повний комплект нагород – золото, срібло та дві бронзи, повідомляє УНІАН. Головний успіх був здобутий у фінальному заїзді каное-двійок на дистанції 1000 метрів, де львів’янин Тарас Міщук і хмельничанин Дмитро Янчук завоювали золоті медалі. З результатом 3 хвилини 36,572 секунди вони випередили дуети з Росії (відставання – 1,98 секунди) і Німеччини (2,06 секунди).

У фіналі каное-одинаків на дистанції 1000 метрів 19-річний Павло Алтухов фінішував на 3-му місці. Юний українець на 1,164 секунди відстав від переможця Себастьяна Бренделя з Німеччини – 3 хвилини 55,296 секунди. 2-е місце на рахунку Томаша Качура з Польщі.

У фінальному заїзді жіночих байдарок-четвірок на дистанції 500 метрів українська команда посіла 2-е місце. Вонавиступила у складі Марія Повх, Анастасія Тодорова, Інна Грищун і Марія Кичасова. Українки відстали від команди Білорусі на 1,5 секунди, але випередили Росію – на 0,7 секунди. Результат переможниць – 1 хвилина 35,58 секунди.

Нарешті, в останньому заїзді – четвірок-каноїстів на дистанції 1000 метрів – Дмитро Янчук, Ельнур Ахадов, Денис Коваленко і Едуард Шеметило завоювали бронзу. Вони на 1,952 секунди відстали від переможців зі збірної Росії (результат – 3 хвилини 23,460 секунди) і від команди Румунії (1,332 секунди відставання від переможців).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього