Хмельничанин, допомагаючи другу, "заробив" три роки тюрми— Кажуть, у країні беспрєдєл. Настоящий бєспрєдєл тут, у Хмельницькому. Мене побили ні за що, і зверху ще три роки впаяли, — розстібає чорну шкірянку хмельничанин 45-річний Віталій Мадера. Хмельницький міськрайонний суд оголосив йому вирок: три роки обмеження волі за опір працівнику міліції.— Кажуть, у країні беспрєдєл. Настоящий бєспрєдєл тут, у Хмельницькому. Мене побили ні за що, і зверху ще три роки впаяли, — розстібає чорну шкірянку хмельничанин 45-річний Віталій Мадера. Хмельницький міськрайонний суд оголосив йому вирок: три роки обмеження волі за опір працівнику міліції.
Віталій Мадера колись працював у ДАІ.

— Це все було 31 березня, — згадує чоловік. — Дзвонить мені друг, Роман Цвірінькало, просить помогти. Він догнав \”Таврією\” \”Фіата\”, вдарив у фаркоп. Тому нічого, а Роман побив собі решітку радіатора і фару. Я приїхав, той водій \”Фіата\” вже визвав гаїшників. Під\’їжджають, не представляються, зразу до Романа. Старлєй Олег Шиян крутить йому руки, тягне в патрульну машину, наручніки одіває. Я кажу: хлопці, не перегинайте палку, він же не сопротівляється. Старлєю кажу: краще склади схему ДТП, опитай свідків. Він, як зірветься: \”Ще ти мені вказувати будеш?\” і матом. Я сказав, що обжалую його дії в прокуратурі. То він сходу мене в груди, потім ще раз, за пістолета хапається. Я набрав його начальство, бо ж усіх знаю. Приїжджає заступник начальника міського ДАІ: \”Це ти тут колотиш?\”.

За кілька хвилин на місце приїхала оперативна група із Зарічанського райвідділу міліції.

Хмельничанин, допомагаючи другу, "заробив" три роки тюрми— Зразу мене в наручники, і — в машину. Я ж тверезий, ніякого спротиву не чиню. Повезли на обстеження. Скільки просив зняти наручники, бо руки передавило — не слухали. У травмопункті я попросив зняти в мене побої, три дні пролежав із серцем у неврології. Вже у лікарні дізнався, що той старлєй на мене зустрічний позов подав, наче я його бив.

Міліціонери відкрили проти Віталія Мадери кримінальне провадження, звинуватили у непокорі. Роман Цвірінькало спочатку запевняв, що Віталія бив даїшник, потім змінив свідчення: \”Нічого не бачив\”.

— Романа залякали. Він по жизні переляканий, а люди Шияна кілька разів до нього приїжджали, — каже Мадера.

20 квітня позаторік старший лейтенант Олег Шиян так само побив водія \”Ауді\” Юрія Тригуба.

— Шиян наскільки агресивна людина, що страшно, — згадує 28-річний Юрій Тригуб. — Тоді спинив мене, почав вимагати 400 гривень, наче я п\’яний. Я не дав, сказав складати на мене протокол. То він так ударив мене, що щелепу зламав. Якби не двоє свідків у машині, я б теж нічого не доказав. А він після того навіть не вибачився.

За напад на Юрія Тригуба старший лейтенант Олег Шиян отримав три роки в\’язниці з іспитовим терміном на два роки і 10 тис. грн штрафу. Апеляційний суд вироку не змінив, інспектор оскаржив його в касайційному.

— У справі з Тригубом доказів моєї провини немає, — каже Олег Шиян, 30 років. — Тому я подав касаційну скаргу. А Мадера перший мене ­побив.
Джерело: Gazeta.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього