Хмельничанин дурив підприємців-базарників, пропонуючи їм валюту задешево
Зловмисник працював торговим представником фірми, що займається реалізацією солодощів. На одному із ринків Хмельницького він і познайомився з потерпілими — 25-річним чоловіком та 32-річною жінкою.Хмельничанин дурив підприємців-базарників, пропонуючи їм валюту задешево
Зловмисник працював торговим представником фірми, що займається реалізацією солодощів. На одному із ринків Хмельницького він і познайомився з потерпілими — 25-річним чоловіком та 32-річною жінкою.
Ошукані підприємці розповідають, що юнак пропонував їм обміняти гривню на долари за значно нижчим від ринкового курсом. Кожному із них він розповідав іншу історію. Чоловікові пояснював, що отримані гроші кладе на картку, їде за товаром у Польщу, а там знімає їх за вигідним курсом. Декілька разів він таки провернув цю операцію — валюту віддавав. Але потім повідомив, що польський банк скоро збанкрутує, тож необхідно зібрати якомога більшу суму, аби все поміняти одразу.
Жінці підозрюваний розповідав уже про поїздки за товаром до Білорусії та про закупівлю продукції в сусідній державі за вигідним курсом долара.
До цього часу чоловік не повернув кошти власникам. Свою вину він не визнає і говорить, що гроші позичав. Хотів купити на них товар, а після його реалізації планував віддати борг. Слідство ускладнюється тим, що жодних договорів підозрюваний та потерпілі між собою не укладали, усе трималось на так званому «чесному слові».
«Міняйлові» уже оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 «Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою» Кримінального кодексу України. Подібні дії караються позбавленням волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна. Суд обрав підозрюваному міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення