Раніше він працював заступником губернатора Калузької області

Хмельничанин керуватиме інвестиціями та впроваджуватиме інновації у Московській областіХмельничанин керуватиме інвестиціями та впроваджуватиме інновації у Московській області

Раніше він працював заступником губернатора Калузької області.
Новим міністром інвестицій та інновацій Московської області призначено Руслана Залівацького. Вакансія для подолянина відкрилася після того, як міністр Денис Буца став віце-прем\’єром обласного уряду.

“Основне завдання, яке стоїть перед нами зараз – зробити інвестиційний клімат в Московській області зразком для наслідування, – цитує Руслана Залівацького прес-служба уряду Підмосков\’я. – Уже пророблена колосальна робота по створенню позитивного іміджу регіону в інвестиційному середовищі, ми продовжимо рухатися в тому ж напрямку, виконуючи функцію одного вікна для представників бізнес-спільноти.”

Довідка

Руслан Залівацький народився 15 травня 1977 року у Старокостянтинові. З 1978 року проживав у Пскові, де в 1994 році закінчив середню школу № 24.

У 1999 році випустився з Фінансової академії при Уряді Російської Федерації за фахом “Фінанси і кредит”, спеціалізація – “Податкові розслідування”. З 2001 по 2003 рік служив в Експертному управлінні УФСНП Росії по Московській області.

У 2003 році був призначений на посаду заступника начальника відділу судово-економічних експертиз головного управління внутрішніх справ Московської області. З 2004 по 2007 рік працював заступником генерального директора – директором Департаменту оподаткування та права у великій аудиторській і консалтинговій компанію “Росекспертиза”. У листопаді 2007 року запрошений на посаду першого заступника генерального директора ВАТ “Корпорація розвитку Калузької області”, а в 2008 році став генеральним директором товариства.

У 2008 році закінчив Санкт-Петербурзький університет МВС Росії по спеціальності “Юриспруденція”. У жовтні 2008 року був призначений на посаду заступника міністра – начальником управління інвестицій міністерства економічного розвитку Калузької області.

З кінця вересня 2009 року – виконуючий обов\’язки міністра економічного розвитку Калузької області. З 11 січня 2010 року – міністр економічного розвитку Калузької області.

У липні 2012 року став заступником Губернатора Калузької області. 27 червня цього року звільнений від займаної посади на підставі особистої заяви.

Руслан Залівацький мітив в уряд Російської Федерації, проте 5 серпня його призначили міністром інвестицій та інновацій Московської області.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту