Хмельничанин Мгер Оганісян провів свій перший двобій у Всесвітній серії боксу
«Українські отамани» поповнили свій склад двома хмельничанами. З нового року до основного складу команди входять В’ячеслав Вєтошкін та Мгер Оганісян. Втім, ще донедавна нашим боксерам не доводилось виходити на ринг. Ситуація змінилась, коли у ваговій категорії 64-и кілограмів на змагання зміг поїхати лише Мгер Оганісян.Хмельничанин Мгер Оганісян провів свій перший двобій у Всесвітній серії боксу
«Українські отамани» поповнили свій склад двома хмельничанами. З нового року до основного складу команди входять В’ячеслав Вєтошкін та Мгер Оганісян. Втім, ще донедавна нашим боксерам не доводилось виходити на ринг. Ситуація змінилась, коли у ваговій категорії 64-и кілограмів на змагання зміг поїхати лише Мгер Оганісян.

На туманному Альбіоні першим суперником Мгера Оганісяна в напівпрофесійному рингу став відомий боксер Семуель Максвел. Саме цього британця в минулому сезоні здолав олімпійський чемпіон – Василь Ломаченко. Однак, доля цьогорічного поєдинку з Оганісяном вирішилась по іншому. У першому раунді англієць намагався тримати нашого боксера на дистанції, втім Мгеру час від часу вдавалось її скорочувати. В результаті оцінки суддів розділились порівну. У другому раунді перевагу у три очки надали британцю. В наступному періоді Мгер розпочав активніше атакувати суперника, але перевага в очках залишилась за Максвелом. Не надто вдалим стали і наступні два раунди. В підсумку свій дебютний бій хмельничанин програв з мінімальною різницею.
Враховуючи строки за які юнак мав підготуватись до виступу, а це лише 4-и дні. До Англії він прилетів в день зважування.

На думку тренера Івана Яструба Мгер по-дорослому провів усі 5-ть раундів. І якби такої практики у юнака було більше – перемога належала йому.
Коли ж побачимо нашого спортсмена на рингу наступного разу – невідмо. В найближчій зустрічі «отаманів» проти «Китайських драконів», яка відбудеться вже завтра, спортсмен участі не бере.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього