Хмельничанин намагався влаштувати бійку в піцерії
Прибувши на виклик, міліціонери Державної служби охорони вгамували забіяку та доставили його до відділку міліції. Тепер зловмиснику доведеться відповісти за свою неадекватну поведінку перед законом.Хмельничанин намагався влаштувати бійку в піцерії
Прибувши на виклик, міліціонери Державної служби охорони вгамували забіяку та доставили його до відділку міліції. Тепер зловмиснику доведеться відповісти за свою неадекватну поведінку перед законом.

Вже кілька років поспіль у розважальних закладах, торгівельних центрах та у місцях масового скупчення людей активно встановлюють кнопки тривожного виклику міліції. Це швидкий та зручний спосіб, щоб у разі необхідності викликати міліцію на будь-який об’єкт, який перебуває під охороною ДСО.

«Тривожні» кнопки можуть бути стаціонарними та у вигляді брелока. Власник об’єкту на свій розсуд обирає, який саме пристрій буде встановлено у приміщенні.

Як працює «тривожна» кнопка? У разі ймовірної небезпеки потрібно натиснути на кнопку, і найближчий наряд групи затримання ДСО негайно вирушить на місце виклику. Зазвичай, це займає до трьох хвилин. За цей час зловмисник, як правило, нічого не підозрюючи, все ще перебуває в закладі відпочинку чи магазині.

Нещодавно в одній із піцерій міста Хмельницького з допомогою даного пристрою вдалося припинити бешкет. 29-річний відвідувач, перебуваючи напідпитку, почав чіплятися до барменів закладу і намагався вчинити з ними бійку. Працівники закладу не зуміли власними силами вгамувати хулігана, тому скористалися кнопкою тривожного виклику міліції.

За лічені хвилини на виклик прибули бійці Державної служби охорони та доставили бешкетника у Південно-Західний відділок міліції, де йому довелося пояснити причини своєї агресивної поведінки, – повідомили у УДСО при УМВС України в Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього