Хмельничанин Олександр Петраківський наказом президента отримав Героя України
Майор 8-го полку спецназу Олександр Петраківський наказом президента України удостоєний звання Героя УкраїниХмельничанин Олександр Петраківський наказом президента отримав Героя України
Майор 8-го полку спецназу Олександр Петраківський наказом президента України удостоєний звання Героя України.

20 липня група воєнних під керівництвом Петраківського забезпечувала проходження колони техніки ЗСУ і сил добровольчого батальйону \”Айдар\” до аеропорту Луганська. Група потрапила в засідку. В ході бою Петраківскій отримав важке поранення в голову, але продовжував керувати діями групи і виносив поранених в безпечне місце, в результаті чого була забезпечена передислокація колони техніки.

Юрій Бутусов, редактор в Цензор.НЕТ, на своїй сторінці в facebook повідомляє:
\”Багато читачів перевели на рахунок сім\’ї Саші вельми серйозну допомогу. А один з наших читачів попросив мене організувати лікування Саші в Ізраїлі – і в результаті цей поважний чоловік повністю оплатив тримісячний реабілітаційний курс і операцію, яку компанія \”High medical group\” організувала в клініці \”Реут\”. Петро Станіславович, батько тяжко пораненого каже, що бачить явні поліпшення і задоволений організацією лікування. Але ситуація як і раніше важка, і будь-яка підтримка, будь-яка молитва, будь добре слово може стати тією соломинкою, яка дозволить майору Петраковський знову перемогти.\”

Ми вже раніше опубліковували для небайдужих проханная про допомогу військовому та номери рідних.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього