Хмельничанин привіз з зони АТО пістолет і продав його
Молодий чоловік втік від правосуддя у зону АТО, звідки привіз «сувенір» — вогнепальну зброю.Хмельничанин привіз з зони АТО пістолет і продав його
Молодий чоловік втік від правосуддя у зону АТО, звідки привіз «сувенір» — вогнепальну зброю. Про це повідомляють на сайті УМВС України в Хмельницькій області.

Хмельничанин, який був засуджений за вчинення майнових злочинів, мав би перебувати у місцях позбавлення волі, адже за рішенням суду отримав 3 роки ув’язнення. Та молодик вирішив утекти від правосуддя у зону проведення антитерористичній операції, де вступив до одного із добровольчих батальйонів. Там і знайшов собі «трофей», а саме автоматичний пістолет Стєчкіна та чотири 9-міліметрові набої до нього.
Повернувшись до Хмельницького, підозрюваний підшукав покупця та продав пістолет за 1500 євро.
У ході оперативного відпрацювання працівники Хмельницького міськвідділу міліції затримали підозрюваного. Під час обшуку у чоловіка виявили ще й клинкову холодну зброю колючо-ріжучої дії.
Хмельницький міськрайонний суд розглянув матеріали кримінального провадження та визнав підозрюваного винним у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України та засудив його до 3 років позбавлення волі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього