Хмельничанин пустив собі 11 пуль в груди
На прикордонному посту \”Бадалово\”, що структурно входить до Лужанського відділу прикордонної служби Мукачівського загону, нещодавно сталася надзвичайна пригода. 38-річний солдат Микола М., отримавши зброю (автомат Калашникова), пустив собі 11 пуль в груди.Хмельничанин пустив собі 11 пуль в груди
На прикордонному посту \”Бадалово\”, що структурно входить до Лужанського відділу прикордонної служби Мукачівського загону, нещодавно сталася надзвичайна пригода. 38-річний солдат, отримавши зброю, пустив собі 11 пуль в груди.

На щастя, спроба самогубства не вдалася – з множинними пораненями черевної порожнини, грудної клітини уродженця Хмельниччини було доставлено до хірургічного відділення Берегівської ЦРЛ.

Як повідомляє mukachevo.net, наразі стан мобілізованого у березні 2015 року прикордонника стабільно важкий, вже понад тиждень він перебуває у медикаментозній комі.

Обставини спроби самогубства прикордонника з\’ясовують компетентні органи. Але офіційної інформації з цього приводу, досі нема.

\”Цей випадок активно обговорюється на Берегівщині, адже тутешній прикордонний пост має своєрідну репутацію як серед місцевих жителів, так і в колі нелегальних цигаркових перевізників\”, – зазначає газета \”Берегово\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього