Відомий у Хмельницькому молодіжний громадський діяч Руслан Рохов ще кілька днів тому оголосив на своїй сторінці у «Фейсбук», що прийняв рішення на цьогорічних позачергових парламентських виборах балотуватися до Верховної Ради України. І звернувся до друзів та знайомих допомогти йому зібрати 12 тисяч для внесення застави

Хмельничанин Руслан Рохов зібрався на вибори і під вінецьХмельничанин Руслан Рохов зібрався на вибори і під вінець

Відомий у Хмельницькому молодіжний громадський діяч Руслан Рохов ще кілька днів тому оголосив на своїй сторінці у «Фейсбук», що прийняв рішення на цьогорічних позачергових парламентських виборах балотуватися до Верховної Ради України. І звернувся до друзів та знайомих допомогти йому зібрати 12 тисяч для внесення застави.

І ось учора Руслан Рохов знову ж таки через «Фейсбук» подякував усім, хто пожертвував йому гроші на реєстрацію кандидатом у народні депутати.

«Необхідна сума 12 800 гривень зібрана і завтра буде перерахована державі. Завтра прозвітую про джерела фінансування», – написав Руслан на своїй сторінці.

Отож, якщо з документами у Руслана Рохова виявиться усе гаразд, то матимемо ще одного кандидата у депутати Верховної Ради по 187 виборчому округу (місто Хмельницький). Руслан навіть кілька днів тому писав, що уже знає свого поки єдиного конкурента – міського голову Сергія Мельника, бо на той час він єдиний був зареєстрований у Центрвиборчкомі. Щоправда, «фейсбукова» спільнота одразу «попустила» Руслана Рохова, мовляв, для Мельника той не є конкурентом.

Утім, якщо Руслан Рохов цього разу і не стане народним депутатом, то ось нареченим – точно. Адже разом із рішенням балотуватися до Верховної Ради України, Руслан Рохов прийняв ще одне, не менш важливе – одружитися. І перед походом до Центрвиборчкому запропонував руку та серце своїй дівчині Алі Дубровик, редактору одного із відділів всеукраїнської газети «День».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього