Хмельничанин став кращим на престижних міжнародних змаганнях
Днями у місті Сольнок, що в Угорщині, завершився другий етап міжнародних дитячих змагань з фехтування на шпагах \’\’Olimpici\’\’.Хмельничанин став кращим на престижних міжнародних змаганнях
Днями у місті Сольнок, що в Угорщині, завершився другий етап міжнародних дитячих змагань з фехтування на шпагах \’\’Olimpici\’\’. У них взяли участь спортсмени з Болгарії Угорщини, Німеччини, Румунії, Словаччини, Сербії, Швейцарії та України.
Для того, аби потрапити в фінал, юним фехтувальникам у відбірковому турі змагань потрібно було виграти шість з семи двобоїв. А вже у фіналі перші вісім спортсменів змагалися між собою. Загалом кожен фіналіст провів по 14 боїв за один день змагань. За підсумками відбору до фіналу потрапило п’ятеро спортсменів з України.
Чудові результати продемонстрували хмельницькі «мушкетери». Вихованець ДЮСШ №3 Даніїл Мазур став переможцем змагань та привіз із Угорщини золоту медаль.
Відзначилися ще двоє вихованців цієї ж спортивної школи – Віктор Мельник посів почесну шосту позицію серед хлопчиків, а Єва Мазур – таку ж позицію серед дівчаток.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього