Хмельничанин став підприємцем року
Олег Червонюк став підприємцем року за версією журналу «ARTmodels».Хмельничанин став підприємцем року
Олег Червонюк став підприємцем року за версією журналу «ARTmodels». Відзнаку вручили, на 10-ій, ювілейній презентації журналу, яка відбулася цього тижня і зібрала чимало відомих у Рівному людей, повідомляє Рівненьський інформаційний портал “Голосно”. Сам Олег Казимирович народився в Хмельницькому, навчався і працював тут до 2008 року. З 28 травня 2008 року по сьогодні – власник цілісного майнового комплексу Рівненського льонокомбінату.
Для визначення номінантів і переможців видання замовило спеціальні дослідження.
– Основним стимулом для втілення цієї ідеї і визначення переможців стало бажання об’єднати навколо нас тих людей, не просто ідуть на роботу, щоб відпрацювати свою зміну. А котрі працюють, бо люблять свою справу і роблять її на всі сто десять відсотків. Сто відсотків – це максимум, і десять – ще трішки, щоб результат був як у олімпійських чемпіонів, – пояснює директор модельного агентства «ARTmodels» Оксана Ігас.
Переможців визначили у восьми номінаціях: «Відкриття року», «Добра справа року», «Журналіст року», «Ініціатива року», «Митець року», «Фахівець року». «Спортсмен року» та «Підприємець року».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього