Хмельничанин виступатиме за бельгійський клуб
Вихованець хмельницького футболу Олександр Воловик, у ДЮФЛ грав за місцеві ДЮСШ-1 та юнацьку школу клубу «Поділля».Хмельничанин виступатиме за бельгійський клуб
Вихованець хмельницького футболу Олександр Воловик, у ДЮФЛ грав за місцеві ДЮСШ-1 та юнацьку школу клубу «Поділля».

Професійну футбольну кар\’єру розпочав 2003 року у команді «Красилів-Оболонь», яка виступала у першій лізі чемпіонату України та вже за рік об\’єдналася з хмельницьким «Поділлям».

2006 року перейшов до донецького «Металурга», у складі якого дебютував у вищій лізі української першості 4 березня 2007 року. Першу половину сезону 2007–2008 провів в оренді у алчевській «Сталі», у складі якої провів 18 ігор та продемонстрував досить високу результативність, відзначившись 5 забитими голами. З початку сезону 2009–2010 постійно отримує місце у стартовому складі донецького «Металурга».

10 червня 2013 року Олександр Воловик підписав контракт з донецьким «Шахтарем», відігравши два сезона в складі «Шахтаря».

20 серпня 2015 року на правах оренди він перейшов в бельгійський клуб «Ауд-Хеверле Левен». Хмельничанин виступатиме в бельгійському клубі протягом року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього