Хмельничанина на викраденому комбайні зупинило дерево, а не правоохоронці
24-річний мешканець Хмельницької області приїхав на Буковину у пошуках роботи. Але вже після першого робочого дня примудрився незаконно заволодіти комбайном та поцупити ноутбук.Хмельничанина на викраденому комбайні зупинило дерево, а не правоохоронці
24-річний мешканець Хмельницької області приїхав на Буковину у пошуках роботи. Але вже після першого робочого дня примудрився незаконно заволодіти комбайном та поцупити ноутбук.
Молодика працевлаштував фермер із села Котелева Новоселицького району Чернівецької області. У кінці робочого дня робітник вирішив, так би мовити, познайомитись із колективом за пляшкою спиртного. Перебравши зайвого, зловмисник викрав ноутбук та сів за кермо комбайну і поїхав селом. Але навиків водіння сільськогосподарською технікою у нього не було. Він так «справно» керував комбайном, що зносив все на своєму шляху, аж поки велику машину не зупинило дерево. Після цього, горе-водій покинув транспорт та подався навтьоки. Однак далеко втекти не вдалося, його затримали працівники Новоселицького райвідділу міліції.
Як повідомив заступник начальника Новоселицького РВ УМВС України в Чернівецькій області Іван Шинкарюк, мешканець нашої області раніше притягався до кримінальної відповідальності за скоєння грабежу. Тепер йому доведеться відповідати за незаконне заволодіння транспортним засобом (ст. 289 Кримінального кодексу України) та крадіжку (ст. 185 ч. 2 Кримінального кодексу України). Наразі вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу зловмиснику.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього