Хмельничанина підозрюють у вчиненні шахрайств з допомогою Інтернету
Чоловіку оголошено про підозру за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.Хмельничанина підозрюють у вчиненні шахрайств з допомогою Інтернету
Зловмисник створив декілька сторінок «для роботи» на найбільшому українському сайті, де можна купити чи продати будь-які товари. Покупцям пропонував тканини, дитячі іграшки та інші товари домашнього вжитку. За типовою схемою зловмисник вимагав оплатити покупку наперед, перекинувши гроші на банківську картку, а товар не надсилав.
28-річний хмельничанин представлявся чужим ім’ям та говорив, що сам із Чернівців. Для зв’язку з покупцями мав окремий мобільний телефон, а також дві платіжні картки різних банків, йдеться у повідомленні сектору комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.
Наразі зловмиснику оголошено про підозру поки по одному епізоду, але є ще як мінімум 7 потерпілих. Це підтверджено контактами з мобільного телефону та довідками про рух коштів на банківських картках. Правоохоронці продовжують встановлювати контакти з мобільного підозрюваного, серед яких можуть віднайтись нові потерпілі.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення