Хмельничанину, який захищав Маріуполь від терористів потрібні кошти на лікування
Бійцеві батальйону Азов, який захищав Маріуполь від терористів потрібні кошти на лікування
Хмельничанину, який захищав Маріуполь від терористів потрібні кошти на лікування

Олексію Цицюрському 20 років, він з Хмельницького. З перших днів революції Гідності був активним учасником Майдану, витягав поранених і вбитих з-під снайперських куль 18-20 лютого. Тоді й отримав перше серйозне поранення в ногу.
Коли почалася російсько-українська війна, поїхав добровольцем на схід. 25 травня під час наступу на Донецький аеропорт він потрапив під мінометний обстріл і отримав важке осколкове поранення – лікарі витягли з спини близько 20 шматків заліза. У лікарні не затримався, одразу повернувся на передову.
Влітку Олексій пішов служити в полк спецпризначення \”Азов\”, який обороняє Маріуполь. Отримав ще кілька поранень, але службу не залишив.

\”19 січня під час захисту Маріуполя Олексія в черговий раз поранили – куля пройшла через плече наскрізь. Така травма не дозволить йому далі воювати. Медики поки не беруться прогнозувати, чи вдасться повернути працездатність правої руки. Лікування вимагає чималих коштів, яких у солдата немає. Зараз він перебуває в київському військовому госпіталі. Про поранення нікому не каже – соромиться.\” – повідомляють на сайті iPress.ua.

Реквізити: Картка Приватбанку 4149 4978 1118 1926 на ім\’я Олексій Цицюрський

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього