Хмельничанку визволили з борделю в Польщі
В результаті спільної операції Департаменту боротьби зі злочинами, пов\’язаними з торгівлею людьми МВС України та польських правоохоронців затримано членів транснаціональної злочинної групи, які забезпечували функціонування каналу торгівлі людьми. Угруповування переправляло українок на територію Польщі для надання платних сексуальних послуг.Хмельничанку визволили з борделю в Польщі
В результаті спільної операції Департаменту боротьби зі злочинами, пов\’язаними з торгівлею людьми МВС України та польських правоохоронців затримано членів транснаціональної злочинної групи, які забезпечували функціонування каналу торгівлі людьми. Угруповування переправляло українок на територію Польщі для надання платних сексуальних послуг.
Під час проведення спільних заходів встановлено дві мешканки Івано-Франківської та Хмельницької областей, які перебували в сексуальному рабстві в борделі одного з польських міст, одна з яких знаходилася на 6-му місяці вагітності. Правоохоронці на фінальній стадіі операції провели обшук в борделі, затримали членів ОЗГ, вилучили речові докази та врятували наших співвітчизниць.
Для надання невідкладної медичної, реабілітаційної та реінтеграційної допомоги українським громадянкам, залучено можливості Представництва Міжнародної організації з міграції в Польщі.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,