У Хмельницькому вперше відбудеться дівочий велопарад. Організатори хочуть популяризувати велорух серед жінок. До участі запрошують усіх представниць чарівної статі, просять вдягнутися у сукні і взяти з собою м\’які іграшки.
Хмельничанок запрошують на велопарад: у сукнях і з іграшкамиУ Хмельницькому вперше відбудеться дівочий велопарад. Організатори хочуть популяризувати велорух серед жінок. До участі запрошують усіх представниць чарівної статі, просять вдягнутися у сукні і взяти з собою м\’які іграшки.
Хмельничанок запрошують на велопарад: у сукнях і з іграшками
Про це «ВСІМ» розповіла координатор велопараду Ольга Брила.
– Ми хотіли бути оригінальними, придумати щось таке, що б нас всіх об\’єднувало – у Одесі дівчата їхали на ретро-велосипедах, у Харкові – у одязі в горошок. Ми зупинилися на м’яких іграшках – це так по-дівочому, по-жіночному…
Яка мета акції?
– Ми за здоровий спосіб життя. Цією акцією ми привертаємо увагу до того, що можна поєднувати відпочинок і спорт, розваги і спорт. Серед велосипедисток багато мам, а тому потрібно підтримувати себе у формі. Ми хочемо, аби нас любили наші чоловіки (сміється – прим.авт.). У мене, наприклад, двоє дітей. Чоловік катається на велосипеді. До речі, цікаво, що всі чоловіки, які мають велосипеди, активно залучають до цього і своїх коханих.
Чи візьмете Ви на парад своїх дітей?
– Багато хто бере діток, є спеціальні велокрісла, і шоломи для дітей – щоб все було безпечно. Я буду їхати попереду, слідкувати за всім, взагалі, у організатора дуже багато обов’язків, тому дитину доведеться залишити вдома. У велокрісло я посаджу плюшевого ведмедика і вдягну йому шолом – це буде кумедно і приверне увагу до проблем безпеки малюків.
Скільки учасниць ви плануєте зібрати?
– Хоча б людей 20-30 – і це вже було б чудово. Але багато залежить від того, чи будуть знати люди, від погоди. Якщо буде дощ, то жодна дівчина не приїде, ви ж розумієте. Велосипедисток у нас в місті менше, ніж чоловіків. На Велодень, наприклад, хоч і була жахлива погода, але приїхало двісті людей. Дівчат з них було близько п’яти.
Чи вам хтось допомагає?
– У нас є така організація – «Велодрайв Хмельницький», і от вони нам допомагають. Дуже просилися до нас в колону, але ми поки що їх не беремо. У нас поки конкретних рамок немає – можливо, хлопці будуть нас супроводжувати, можливо, просто спостерігати. Усе це ми ще обговорюємо і вирішуємо. Дуже сподіваємося, що у нас все вийде гарно і у Хмельницькому з’явиться ще більше велосипедистів.
Дівочий велопарад відбудеться 4 липня, о 19:00. Збір біля \”Дитячого світу\”, потім учасниці параду проїдуть центральними вулицями міста.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього