Перший заступник міського голови Олександр Вінніков провів традиційну телефонну лінію

Перший заступник міського голови Олександр Вінніков провів традиційну телефонну лінію \”Міська влада відповідає\”. Протягом години своїми проблемами поділилися семеро хмельничан. На усі дзвінки Олександр Федорович дав вичерпні відповіді та детальні роз’яснення.Перший заступник міського голови Олександр Вінніков провів традиційну телефонну лінію

Перший заступник міського голови Олександр Вінніков провів традиційну телефонну лінію \”Міська влада відповідає\”. Протягом години своїми проблемами поділилися семеро хмельничан. На усі дзвінки Олександр Федорович дав вичерпні відповіді та детальні роз’яснення.

Перший додзвонювач, хмельничанин, який мешкає на вулиці Гагаріна, звернув увагу на необхідність вирішення питання стихійної торгівлі на вулиці Кам’янецькій, у провулку Маяковського та просив відновити роботу зупинки \”Будинок побуту\” на вулиці Інститутській для тролейбусів. Мешканка будинку на вулиці Раскової просила встановити обмеження, щоб не було можливості паркувати автомобілі на пішохідній доріжці. Чоловік, який проживає на проспекті Миру, скаржився на незадовільний стан дороги до навчально-виховного об’єднання №1 на Старокостянтинівському шосе.Хмельниччани ділилися своїми проблемами  з заступником міського голови по телефонній лінії
Олександр Федорович пообіцяв вивчити це питання та по можливості засипати ями асфальто-бетонним сколом. Старший під’їзду будинку на вулиці Завадського, 64/2 просив відремонтувати прибудинкову територію. Коментуючи ситуацію, Олександр Федорович зазначив, що ситуація складна, адже через проблеми із фінансуванням у місті \”стоять\” роботи на вулицях Грушевського, Хотовицького, не має можливості придбати техніку, розрахуватися за матеріали. Два дзвінки стосувалися відновлення освітлення у дендропарку. Хмельничани наголошували, що для містян дендропарк є популярним місцем для відпочинку та прогулянок із дітьми.
Перший заступник міського голови уважно вникав у кожне порушене питання та дав конкретні доручення керівникам відповідних виконавчих органів міської ради для розв’язання порушених проблем з наступним наданням жителям міста письмових відповідей. Під час проведення прямої телефонної лінії Олександр Вінніков відповів також на запитання представників засобів масової інформації, які традиційно беруть участь у спілкуванні влади міста з хмельничанами.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього