Хмельниччина бере участь у конкурсі «Найкращий соціальний проект України-2015»
11 лютого 2015 року стартував конкурс Найкращий соціальний проект України-2015, ініційований Громадською Організацією \”Центр соціального лідерства\”Хмельниччина бере участь у конкурсі «Найкращий соціальний проект України-2015»
11 лютого 2015 року стартував конкурс Найкращий соціальний проект України-2015, ініційований Громадською Організацією \”Центр соціального лідерства\” з метою створення інформаційно-освітньої платформи найкращих соціальних проектів і практик, що реалізуються державними підприємствами, бізнес-структурами та громадськими організаціями в Україні для налагодження ефективного партнерства, навчання та підтримки організацій, які спрямовані на вирішення актуальних соціальних проблем для досягнення соціального благополуччя. Завданнями Конкурсу є підтримати актуальні соціальні проекти міжсекторальної взаємодії «влада – бізнес – наука – освіта – суспільство», що сприяють стійкому розвитку територій в Україні; привернути увагу українських та світових «лідерів думок» до соціальних запитів та заохотити їх до використання практики наставництва, благодійництва; сприяти поширенню ефективного досвіду найкращих українських соціальних проектів в Україні та світі. Про це повідомляють на сайті Хмельницької облаcної державної адміністрації.
В номінації охорона навколишнього середовища та сталий розвиток Хмельницьку область представляють такі проекти: №36 «Відновлена криниця – згуртована громада», м. Шепетівка Благодійний фонд «Зміцнення громад»,
№ 110 «Вплив сміття на екологію міста», м. Хмельницький Хмельницький ліцей №17,
№196 «Заповідними стежками Летичівщини», смт. Летичів Летичівський районний методичний кабінет.
Усі соціальні проекти розміщені на сайті, де за них може віддати свій голос будь-який громадянин України/або іншої країни. Народне голосування на forum.o2.ua буде тривати до 10 вересня 2015 року. Щоб віддати свій голос за будь-який соціальний проект, необхідно авторизуватись через свій профайл у соціальній мережі Facebook.
Кожен голос, підтримка того чи іншого проекту дозволить залучати позабюджетні інвестиції на охорону та збереження навколишнього середовища Хмельниччини.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього