Хмельниччина будує оборонні позиції для військових на сході країни
Хмельниччина будує 12 взводно-опорних пунктів на сході країни на лінії розмежування вогню.Хмельниччина будує оборонні позиції для військових на сході країни
Хмельниччина будує 12 взводно-опорних пунктів на сході країни на лінії розмежування вогню – про це повідомляють у Хмельницькій облаcній державній адміністрації.
Кожна область одержала своє завдання і будує об’єкти. Про це йшлося на сьогоднішній нараді голови облдержадміністрації Михайла Загородного з керівниками підрядних будівельних організацій краю.
«Наші будівельники вже місяць знаходяться на сході країни. Не все просто і легко. Починаються роботи з того, що на місці спочатку працюють розмінувальники, будівництво відбувається під охороною. Але область успішно справляється з цим завданням. Ми йдемо в нормальному графіку.» – сказав Михайло Васильович.
Голова адміністрації подякував підрядникам, які виконують роботи, підприємствам, які підтримали фінансово та матеріалами, адже не все зводиться за бюджетні кошти.
«Україна, нажаль, знаходиться в стані війни. І сьогодні у нас немає важливішого завдання як обороноздатність і це розуміють усі українці. Я дякую усім, хто задіяний у цій роботі і хто її успішно виконує», – коментує Михайло Загородний.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього